Aracınızı Sitemizde Kiraya Vermek Hem Fazla Basit Hem Karlıönemli: internet Sitemiz farklı şirketlerin kiralık vasıtalarını sergilemek amacıyla oluşturulmuştur.
sayfamızda sadece 12 adet firma /şahıs ile çalışma yaparız.
sayfamızın bütün SEO ayarları tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da ilk sayfa 1. Sıradadır. Aylık misafir hacmimiz 25-30K arasında seyretmektedir. sitemizde otomobilinizi kiraya vermek çok Basit!
Çalışma Şeklimiz
öncelikle şunu belirtmek istiyoruz. Hem müşterilerimize saygın hizmet götürmek hem de sayfamızın derecesini muhafazaetmek düşüncesiyle her vasıtayı sayfamızda sergilemiyoruz.
Sitemizde yüksek model ve lux vasıtaları yayınlıyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Aracınızı kiraya vereceğiniz vakit müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Aracınız kirada iken meydanagelebilecek herhangi bir hasardan sayfamız sorumlu olmayacaktır.
Otomobilinizin sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.
Koşullar
1- Aracınızı sitemizde sergilemek için ilkolarak size uygunolan bir planı belirliyorsunuz.
2- Otomobilinizin yüksek çözünürlüklü inceleyin bir adet resmini, modelini ve diğer detaylarını ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail yolluyorsunuz.
3-Otomobilinizin görselleri tasarımcımız tarafından düzenlenip sizi arayalım sizin verdiğiniz detaylar ışığında sitemize konur.
4-Otomobilinizin görseli üstüne Şahıs bilgi istedetaylı bilgi al ismi ile iletişim numaranız eklenir.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, site üzerinde ki randevu formu aracılığıyla vasıtanızı rezerve ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde otonuzun kira bedelini tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil edersiniz. Bu zamanda sitedeki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, hizmeti ile ilgili mutluluk anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail ile paylaşırız.
8-Sayfamıza yollayacağınız otomobil resmi ve detayları ile ilgili bütün mesuliyet size aittir.
9-Sitemiz yalnızca otomobil firması ile müşteriyi buluşturmak amacıyla sergileme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait tutarı yaptığınız zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} sayfamıza eklenir.
11.Ödemenizi yollayınca mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme bilgisi yollayınız.
12.Aracınızı sitemizde yayınlama kararı alınca yukarıdaki tüm koşulları kabul etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *